JE TO TAAAAM, KADETKY STŘÍBRNÉ V SEZONĚ 2017-2018.

Novinky > JE TO TAAAAM, KADETKY STŘÍBRNÉ V SEZONĚ 2017-2018.

Kadetky nastoupily v plné síle do závěrečných bojů o stříbrné medaile proti týmu VK Chemopetrol Litvínov a vedly si parádně.

Sestava: Volfová Zuzka, Jenčová Danča, Míková Nikča, Vaněčková Terka, Mikešová Hanka,  Haasová Káťa, Nováková Míša, Tomanová Kiki, Hempelová Barča a Rohlíčková Verča.

Zapisovatelka: Kučavová Terka

Trenéři: Danča a Tomáš

Výsledky:

1.utkání

Volejbal Ústí nad Labem  - VK Chemopetrol Litvínov   3:0 (18,10,19)

2.utkání

Volejbal Ústí nad Labem  - VK Chemopetrol Litvínov   3:0 (10,15,7)

Slovo trenérů:

Do zápasu jsme šli ze třetího místa v tabulce a s jasným cílem bodovat za 6 bodů bez ztráty setu.  Na našeho rivala z Chomutova jsme ztráceli pouhý 1 bod, tedy s napětím jsme sledovali i vývoj jejich utkání v Děčíně. Naše hráčky nenechaly nic náhodě, hrály zodpovědně, zatlačily soupeře servisem a nutily ho k chybám. Trošku nám chyběla přesnost v rozehře balonu zadarmo, což nás limitovalo v rychlé hře středem,  ale velmi dobře  nám šlapal útok z kůlu.  Všechny smečařky úspěšně bodovaly, nejvíce se v útoku dařilo Míše Novákové. Malé zaváhání přišlo pouze ve 3. setu prvního zápasu, kdy jsme prohrávali 18:19. Na servis si ale stoupla Nikča Míková a svou tvrdou skákanou plachtou soupeře deklasovala, set otočila a o vítězi nebylo pochyb. V obou  utkáních jsme s přehledem zvítězili.  Velké zlepšení servisu vidíme u mladších hráček Káti Haasové, Hanky Mikešové a Danči Jenčové. V obraně se nám líbila Terezka Vaněčková, která tradičně svou obětavostí zachránila nejeden těžký balon a svou chytrou hrou vyřešila několik nestandardních situací.

Krásnou tečkou na závěr byla pro nás zpráva vedoucího soutěže p.Boliny, že chomutovské hráčky ztratily body v Děčíně a my tak pro náš nový klub získali první kadetskou  medaili v krajské soutěži a o to krásnější, že stříbrnou.

Velké díky Zuzkro, Dany, Nikčo, Miškro, Káťo, Trečko, Hančo (Koblížku), Kikčo, Eldo, Verčo, Barčo, Terko a Terry za tuhle povedenou sezonu, i když ne vždy to bylo jednoduché.

Velké díky vám rodičům, fanouškům a příznivcům ústeckého volejbalu, díky za vaši podporu.

Velké díky celému trenérskému týmu Volejbal Ústí nad Labem, zejména šéftrenérovi Miloši Volfovi a našemu metodickému poradci Leoši Chalupovi.

Těšíme se na další volejbalovou sezonu s vámi všemi a cíl je jasný  - chceme do baráže o 1.ligu kadetek.

Fotky z utkání najdete v galerii/kadetky.