Ke stažení

OBECNÉ INFORMACE

Platby příspěvků 2017/18

3930.jpgměsíční platba do 20. dne v daném měsíci / platba pololetní do 20.9.2017 a 20.2.2018

 • Platby zahrnují poplatky za trénování a členské příspěvky a licenční poplatky
 • Žádosti o výjimky na termíny nebo podmínky plateb v případě potřeby směřujte písemně na vedení klubu
 • Pokud v již předplaceném období hráčka z jakýchkoli důvodů přeruší nebo ukončí svou činnost v oddíle, jedná se o nevratnou částku. Výjimku při ukončení tvoří trvalé zdravotní problémy doložené lékařem
 • Přestupové poplatky pro aktuální sezonu hradí hráčka
 • U nových hráček je seznamovací kalendářní měsíc zdarma

Upřednostňujeme platby převodem. Číslo účtu našeho klubu je 2501143025/2010 vedený u Fio Banky. Do poznámky k platbě prosíme, vždy uveďte tréninkovou skupinu hráčky, jméno a příjmení hráčky a k tomu účel platby, tedy např. PŘIP Eva Novotná členské.

Družstva našeho klubu se v závislosti na kategorii v sezoně zúčastní Českého poháru (ČP), Barevného minivolejbalu (BMV), Poháru nových nadějí (PNN) a přípravných turnajů. V souvislosti s těmito turnaji bude náš klub plně hradit registrační poplatky, startovné, vklady a dopravní náklady. Finanční spoluúčast rodičů bude pro tyto turnaje spočívat v hrazení ubytovacích a stravovacích nákladů hráček (za trenéry a doprovod hradí náklady klub), které pro jeden turnaj nepřesáhnou částku 500,- Kč za hráčku (při vyšších nákladech doplatí rozdíl klub). Celkem se za sezonu uskuteční 6 turnajů ČP pro každý tým, cca 2-3 turnaje BMV, cca 5-6 turnajů PNN (v uplynulé sezóně většinou jednodenní) a 2-3 přípravné turnaje (jedno i dvojdenní). Bližší informace ohledně těchto soutěží Vám podají trenéři jednotlivých družstev. 


Soustředění LOT 2018

 • Termín 25.8.1.9.2018
 • fotky z loňska zde
 • Místo: Sportlife centrum Rumburk
 • Přihlášky do 20.2.2018
 • Záloha 1.500 Kč do 20.3.2018 
 • Celková cena 4.100 Kč
 • Sleva 600 Kč všem, kteří poskytli klubu šeky na celoroční sportování dětí
 • Platby na účet 2501143025/2010 vedený u Fio Banky. Do poznámky k platbě prosíme, vždy uveďte tréninkovou skupinu hráčky, jméno a příjmení hráčky a k tomu účel platby, tedy např. PŘIP Eva Novotná LOT.
 • Pro všechny členy našeho klubu je začátkem sezóny letní přípravné soustředění LOT 2018. 
  Z důvodu zablokování potřebné kapacity ubytování i sportovišť, je nutné závazně potvrdit účast Vaší dcery na LOT a uhradit nevratnou zálohu. Účast Vaší dcery na soustředění budete potvrzovat hlavním trenérům příslušných tréninkových skupin.

Relaxační pobyt v Chorvatsku

Na základě předběžně prováděného průzkumu mezi Vámi jsme se rozhodli obnovit pro zájemce možnost regeneračního pobytu dětí u moře pořádaného ve spolupráci s cestovní kanceláří LEORIA. 

S ohledem na další klubové akce, především termíny soutěží, jsme zvolili z nabízených termínů pobyt od 8. 6. do 17. 6. 2018. Jak jsme Vás již dříve informovali, jedná se o skupinovou nabídku pro Volejbal Ústí nad Labem dotovanou a organizovanou CK LeoRia na sportovně regenerační pobyt v Chorvatsku s plnou penzí a dopravou v hodnotě 5 990,-Kč. Plánujeme tuto akci jako týden plný sportovních a regeneračních aktivit pro všechny věkové kategorie napříč klubem, pod dozorem kvalifikovaných a zkušených trenérů.  V případě volných míst v autobusech bude, po dohodě, umožněna účast i rodinným příslušníkům. Cena je garantována při naplnění ubytovací kapacity cca 40-ti účastníků.Pokud máte zájem o pobyt Vaší dcery, potvrďte ho hlavním trenérům tréninkových skupin Vašich  dcer, a to nejpozději do 31.1.2018. 
V přílohách e-mailu jsme posílali podrobnější informace o ubytování, stravě i lokalitě tak, jak je CK LeoRia nabízí.DOPIS RODIČŮM 2017/2018      DOPIS RODIČŮM 1/2018

DOKUMENTY

INTERNÍ PRAVIDLA KLUBU VUnL

PŘIHLÁŠKA DO VUnL A SOUHLAS SE ZVEŘEJNĚNÍM FOTOGRAFIÍ

BEZINFEKČNOST 

SOUHLAS ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ