V Čížkovicích ZKYM-4 s Přípravkou

Novinky > V Čížkovicích ZKYM-4 s Přípravkou

Dnes 3.12.2017 odehrálo družstvo přípravky Volejbal ÚnL "6" v Čížkovicích  2.kolo ve čtyřkovém volejbale. 5.ligu odehrály  ve složení A. Rusňaková, B. Hazmuková, K. Grusová, Z. Hauznerová a A. Kučerová.

Do prvního kola jsme nastoupili s postavením, ve kterém nabíhá nahrávačka ze zóny č.1. Tuto variantu nemáme ještě zdaleka zvládnutou, ale i tak  je to hezčí volejbalová podívaná. Holky jsou stále v pohybu a ať se jim to libí nebo ne, musí při hře stále přemýšlet, kam se neustále přesouvat. Naše hra se líbila i trenérům soupeřů. Holky chválili,  jak po celou dobu zápasu pracují. A o to nám jde. Při sportu se hýbat a propotit dres.

Herně: Musíme více zvládnout obranné postavení. Jakmile soupeř udrží míč déle ve hře, nastává problém, kam se která hráčka má přesunout do obrany a následně se připravit na útok. Velká pochvala za podání K. Grusové a A. Rusňakové. To je již někdy opravu paráda. Ostatní podávají stabilně, ale ne tak technicky správně. Teď k největšímu problému, který nás již delší dobu provází. I v případě vítězných míčů se holky málo radují. První dva zápasy jsme vyhráli, ale měl jsem pocit, že je jim  to celkem jedno. Naštěstí v posledním zápase naskočila Zuzka Hauznerová, která holky nastartovala, a i když jsme prohráli 0:2, bavily se hrou. Samy pak prohlásily: "nejlepší zápas dne". Za mě hlavní cíl splněn. Velká pochvala za odvedený výkon celého dne.

Výsledkově: Volejbal ÚnL "6"- Duchcov "B" 2:1 (53:51),  Volejbal ÚnL "6"- Chomutov 2:1 (61:52),  Volejbal ÚnL "6"- Čížkovice 0:2 (34:50)

2753.jpg

2752.jpg

Vašek