Vítězný víkend kadetek.

Novinky > Vítězný víkend kadetek.

Krajský přebor kadetek o víkendu 17. - 18. 2. 2018.

3932.jpg

Kadetky odehrály o víkendu 4 vítězná  mistrovská utkání v krajské soutěži proti týmům TV Veros Chomutov a VK Jirkov.

Sestava:  Volfová Zuzka, Jenčová Danča, Dlouhá Tereza, Míková Nikča, Vaněčková Terka, Mikešová Hanka,  Haasová Káťa, Tomanová Kiki, Hempelová Barča.

Výsledky:

Sobota 17.2.2018

Volejbal Ústí nad Labem  - TJ Veros Chomutov   3:0 (12, 21, 8)) a 3:0 (19, 23, 12)

Neděle 18.2.2018

Volejbal Ústí nad Labem  - VK Jirkov   3:0 (16, 12, 15)) a 3:0 (14, 22, 21)

Slovo trenérů Danči , Leoše a Tomáše:

Celý víkend se odehrál v pohodové atmosféře.  Na hřišti se sešla skvělá parta holek, které šlapaly a měly chuť hrát. V režii nahrávačky Zuzky Volfové se hráčky nebály zkoušet  rychlé nahrávky do kůlu, zkrácené čtyřky, rychlou hru středem a doskoky. Ne vždy se vše povedlo, ale bylo na co koukat. V zápasech s Chomutovem jsme tlačili soupeře servisem, slušně jsme přihrávali, dobře bránili a vítězně dohrávali mezihry, což přineslo jednoznačný výsledek bez ztráty setu. V zápasech s Jirkovem, ve kterém nastoupily věkem mladší hráčky, to bylo mnohem jednodušší. Na hřišti  se mohly vystřídat všechny hráčky a svým výkonem přispět ke dvěma vítězstvím. Měli jsme výškovou převahu na síti, což bylo  při útoku znát, dokonce Hance Mikešové se útok středem povedl až tak, že mladou jirkovskou hráčku  doslova  v hřišti "sestřelila". Celý víkend s námi odehrála i  naše odchovankyně Nikča Míková, která je aktuálně hráčkou liberecké Dukly. Ve všech utkáních nastoupila na post smečařky, byť jejím standardním postem je náhra. Svým výkonem, přehledem na hřišti, dobrou organizací hry významně přispěla k dobrému výkonu  celému týmu.

Za celý víkend patří všem hráčkám velké díky.  Předvedly v některých momentech i pěkný volejbal, který se líbil rodičům, fanouškům i samotným hráčkám. Ale i tato utkání nebyla bez chyb a ukázala na čem je potřeba dál pracovat. Větší agrese při útoku, nasazení bloku, rozehra míče zadarmo a jistota servisu. Jedeme dál, poslední utkání nás čeká na konci března doma s Litvínovem a stále je ve hře boj o stříbro.

Fotky z utkání najdete v galerii.