VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ


US-ZKYM-4  1.kolo 12.11.2017:

Místo: Děčín

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6-přípravka   po 1.kole zůstáváme v 5.lize

Volejbal Ústí nad Labem "6" - Děčín "3"  2:0 (50:22),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- Litvínov  0:2 (36:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6" - Čížkovice 1:2 (51:61), 


US-ZKYM-6 kvalifikace 2.kolo  22.10.2017:

Místo: Teplice

Družstva skupiny mladší žákyně Volejbal Ústí nad Labem (více v sekci Novinky)

Volejbal Ústí nad Labem "A" - VK Šanov Teplice 2:0 (50:22),Volejbal Ústí nad Labem "A" - Baník Most 2:0 (50:25), Volejbal Ústí nad Labem "A" - VSK Spartak Děčín 2:0 (50:23), Volejbal Ústí nad Labem "A" - Volejbal Ústí nad Labem "B" 2:0 (50:33),Volejbal Ústí nad Labem "B" - VSK Spartak Děčín 2:1 (60:56), Volejbal Ústí nad Labem "B" - Baník Most 2:0 (50:29), Volejbal Ústí nad Labem "B" - VK Šanov Teplice 2:0 (52:37)


US-ZKYM-4 kvalifikace  15.10.2017:

Místo: Ústí nad Labem

Družstva skupin mladší žákyně a žákyně (více v sekci Novinky)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 1

VÚnL "1" - VÚnL "4" 2:0 (50:25), VÚnL "1" - VÚnL "6" 2:0 (50:17), VÚnL "1" - VSK Spartak Děčín "2" 2:0 (50:30), VÚnL "1" - SK TO Duchcov "A" 1:2 (51:56), VÚnL "1" -VK Šanov Teplice 2:0 (50:8), VÚnL "1" - VÚnL "2" 2:0 (50:21), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 2

VÚnL "2" - VÚnL "3" 2:1 (57:44), VÚnL "2" - VÚnL "5" 2:0 (50:21), VÚnL "2" - VSK Spartak Děčín "1" 2:0 (50:35), VÚnL "2" - VSK Spartak Děčín "3" 2:0 (50:29), VÚnL "2" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:31), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 3

VÚnL "3" - VÚnL "5" 2:0 (50:18), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "1" 0:2 (39:50), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "3" 2:0 (50:30), VÚnL "3" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:31), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "2" 2:0 (50:42),

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 4

 VÚnL "4" - VÚnL "6" 2:0 (50:44), VÚnL "4" - VSK Spartak Děčín "2" 2:1 (61:53), VÚnL "4" - SK TO Duchcov "A" 0:2 (23:50), VÚnL "4" -VK Šanov Teplice 2:0 (50:10), VÚnL "4" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:21), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 5

VÚnL "5" - VSK Spartak Děčín "1" 0:2 (16:50), VÚnL "5" - VSK Spartak Děčín "3" 0:2 (35:42), VÚnL "5" - SK TO Duchcov "B" 0:2 (32:50), VÚnL "5" - VÚnL "6" 0:2 (15:50)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6-přípravka

Volejbal Ústí nad Labem "6" - Volejbal Ústí nad Labem "1"  0:2 (17:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- Volejbal Ústí nad Labem "4"  0:2 (44:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"  VSK Spartak Děčín "2" 0:2 (30:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- VK Šanov Teplice  2:0 (50:21),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- SK TO Duchcov A  0:2 (34:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6" - Volejbal Ústí nad Labem "5" 2:0 (50:25) 


US-ZKYM-3 kvalifikace  8.10.2017:

Místo: Duchcov, Ervěnice

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 1

Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "A" 2:0 (31:23), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VK Sever Žatec "A" 2:0 (30:22), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VSK Spartak Děčín 1 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "C" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Volejbal Ústí nad Labem "2" 2:0 (33:19), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "B" 2:0 (30:14)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 2

Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 1:1 (28:22), Volejbal Ústí nad Labem "2" -VK Sever Žatec "B" 2:0 (30:16), Volejbal Ústí nad Labem "2" - VSK Spartak Děčín 2 1:1 (24:26), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "C" 2:0 (30:18), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Volejbal Ústí nad Labem "1" 0:2 (19:33), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 2:0 (30:19)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 3

Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Jirkov "D" 1:1 (22:22), Volejbal Ústí nad Labem "3" - Volejbal Ústí nad Labem "4" 0:2 (11:30), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VSK Spartak Děčín 3 2:0 (30:23), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Sever Žatec "D"0:2 (20:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 4

Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "D" 2:0 (30:19), Volejbal Ústí nad Labem "4" - Volejbal Ústí nad Labem "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "A" 1:1 (27:24), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "C" 1:1 (26:28), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "B" 0:2 (18:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 5

Volejbal Ústí nad Labem "5"-Jirkov "A" 0:2 (16:30), Žatec "C"  2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"-Děčín "3" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Jirkov "D" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Volejbal Ústí nad Labem "6" 2:0 (30:13), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Žatec "C" (30:15). V 1.kole hrajeme v 2.lize

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6

Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "A" 0:2 (16:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Děčín "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Volejbal Ústí nad Labem "5"- 0:2 (13:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "D" 1:1 (29:25), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" (22:28)  V 1. kole hrajeme 3.lize

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 7

Volejbal Ústí nad Labem "7 - Duchcov "C" 0:2 (12:30), Volejbal Ústí nad Labem "7- Volejbal Ústí nad Labem "8" 0:2(26:32), Volejbal Ústí nad Labem "7" - Žatec "A" 1:1 (19:26), Volejbal Ústí nad Labem "7" - Děčín "2" 1:1 (29:19)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 8

Volejbal Ústí nad Labem "8" - Duchcov "C" 0:2(18:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Volejbal Ústí nad Labem "7" 2:0(32:26), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Žatec "B" 0:2(6:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Duchcov "A" 0:2(17:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Děčín "1" 0:2(?:30)


US-ZKYM-6 kvalifikace 1.kolo  1.10.2017:

Místo: Ústí nad Labem

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "A" 

VÚnL "A" - VK Šanov Teplice 2:0; VÚnL "A" - Baník Most 2:0 (50:25); VÚnL "A" - VSK Spartak Děčín 2:0 (50:12) ; VÚnL "A" - Volejbal Ústí nad Labem "B" 2:0 (50:21).

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "B" 

VÚnL "B" - VSK Spartak Děčín 1:2 (58:60); VÚnL "B" - Baník Most 2:0 (50:39); VÚnL "B" - VK Šanov Teplice 2:1 (57:59); VÚnL "B" - Volejbal Ústí nad Labem "A" 0:2 (21:50)