VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

US-ZKYM-3 kvalifikace  8.10.2017:

Místo: Duchcov, Ervěnice

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 1

Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "A" 2:0 (31:23), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VK Sever Žatec "A" 2:0 (30:22), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VSK Spartak Děčín 1 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "C" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Volejbal Ústí nad Labem "2" 2:0 (33:19), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "B" 2:0 (30:14)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 2

Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 1:1 (28:22), Volejbal Ústí nad Labem "2" -VK Sever Žatec "B" 2:0 (30:16), Volejbal Ústí nad Labem "2" - VSK Spartak Děčín 2 1:1 (24:26), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "C" 2:0 (30:18), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Volejbal Ústí nad Labem "1" 0:2 (19:33), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 2:0 (30:19)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 3

Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Jirkov "D" 1:1 (22:22), Volejbal Ústí nad Labem "3" - Volejbal Ústí nad Labem "4" 0:2 (11:30), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VSK Spartak Děčín 3 2:0 (30:23), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Sever Žatec "D"0:2 (20:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 4

Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "D" 2:0 (30:19), Volejbal Ústí nad Labem "4" - Volejbal Ústí nad Labem "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "A" 1:1 (27:24), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "C" 1:1 (26:28), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "B" 0:2 (18:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 5

Volejbal Ústí nad Labem "5"-Jirkov "A" 0:2 (16:30), Žatec "C"  2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"-Děčín "3" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Jirkov "D" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Volejbal Ústí nad Labem "6" 2:0 (30:13), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Žatec "C" (30:15). V 1.kole hrajeme v 2.lize

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6

Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "A" 0:2 (16:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Děčín "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Volejbal Ústí nad Labem "5"- 0:2 (13:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "D" 1:1 (29:25), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" (22:28)  V 1. kole hrajeme 3.lize


US-ZKYM-6 kvalifikace  1.10.2017:

Místo: Ústí nad Labem

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "A" 

VÚnL "A" - VK Šanov Teplice 2:0; VÚnL "A" - Baník Most 2:0 (50:25); VÚnL "A" - VSK Spartak Děčín 2:0 (50:12) ; VÚnL "A" - Volejbal Ústí nad Labem "B" 2:0 (50:21).

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "B" 

VÚnL "B" - VSK Spartak Děčín 1:2 (58:60); VÚnL "B" - Baník Most 2:0 (50:39); VÚnL "B" - VK Šanov Teplice 2:1 (57:59); VÚnL "B" - Volejbal Ústí nad Labem "A" 0:2 (21:50)