Nábor 2018
více zde

JUNIORKY BOJOVALY V MEZIBOŘÍ.

Juniorky odjely v sobotu 3.2.2018 odehrát přeložená utkání  7. a 8. kola krajského přeboru  s týmem TJ Baník Meziboří.

Sestava:  Volfová Zuzka, Jenčová Danča, Vaněčková Terka,  Tomanová Kiki, Tomanová Eliška, Hempelová Barča, Obrtlíková Nela.

Výsledky:

TJ Baník Meziboří - Volejbal Ústí nad Labem    3:1 (12,-13,19,19)

TJ Baník Meziboří - Volejbal Ústí nad Labem    2:3 (16,-23,20,-22,-10)

Slovo trenérky:

Do Meziboří odcestovala netradiční sestava hráček, doplněná hráčkou starších žákyň Nelou Obrtlíkovou. V začátku prvního utkání se hráčky na hřišti trochu hledaly, na postu libera nově nastoupila Barča Hempelová, na postu univerzální hráčky nahrávačka Danča Jenčová, na postu blokařek Eliška a Kiki Tomanovi, na smeči Terka Vaněčková a Nela Obrtlíková a na nahrávce Zuzka Volfová. Než jsme se rozkoukaly, byl druhý set. I když se nedařilo na přihrávce, holky byly při chuti a výkon šel nahoru. Se soupeřem jsem již dohrály vyrovnané utkání, ale bohužel se nám ve 4.setu zranila na bloku Eliška Tomanová, a tak jsme dohrávaly prakticky v pěti hráčkách a soupeř již dotáhl zápas do vítězství. Do druhého zápasu jsme měly již k dispozici jen šest hráček. Terku Vaněčkovou jsme přesunuly na blok místo Elišky Tomanové, která již nemohla kvůli zranění nastoupit  a Barču Hempelovou na post smečaře.  Zkušené hráčky dostaly jasné taktické pokyny, které na hřišti zodpovědně plnily a táhly méně zkušené hráčky. Bylo k vidění mnoho pěkných volejbalových akciček, dlouhé až neskutečné výměny, bojovná hra v poli a hlavně - chuť hrát. Naše holky doslova ubojovaly po více jak 2 hodinách krásné vítězství 3:2 a všechny zaslouží velkou pochvalu za skvělou týmovou hru a parádní atmosféru. Odměnou nám všem byla super zpáteční cesta klubovou dodávkou, kdy jsme si na plné pecky odzpívaly snad celý repertoár Michala Davida, písničky Káji Gotta a dalších a dalších zpěváku. Bylo to moc fajn a thanks:)

Příští zápas nás čeká 24.2.2018 v domácí tělocvičně  - přeložené utkání s VTK Čížkovice.