Sezónu 2025/2026 jsme symbolicky uzavřeli tradiční akcí Buřtosmeč, která se letos konala na hřišti ve Valtířově. Nechybělo to nejdůležitější – příjemná atmosféra, volejbal, společné setkání a dobrá nálada.

Ve druhé lize U20 jsme dnes zaváhali bodově jen ve dvou setech s výsledky 3:1 a 3:1 proti pražskému DAN sportu.
Ale herně jsme váhali mnohem víc, vlastně celé dva zápasy. Obnovené zranění Mošny si vyžádalo škataluta na postech. Čáslavka se musela popasovat s liberem, Títza se smečí a do sestavy vstupovaly i obě Terezy.
Dnes to nebyla herní pohoda, ale trochu trápení, když holky utápěly samy sebe vrstvením zbytečných chyb a vlastní nesoustředěností. Dobře to dopadlo a snad se zase vyhrabeme na naší herní pohodičku.
Dnes prostě dlouhej den.

G&M&V