Do Ústí nad Labem po roce opět dorazili trenéři Lenka a Luboš v rámci projektu Benjamínci a vedli šestihodinový trénink zaměřený na příjem a útok. Zapojilo se 21 hráček a trenéři ze čtyř týmů z Ústeckého kraje.
Do Ústí nad Labem po roce opět dorazili trenéři Lenka a Luboš v rámci projektu Benjamínci a vedli šestihodinový trénink zaměřený na příjem a útok. Zapojilo se 21 hráček a trenéři ze čtyř týmů z Ústeckého kraje.
Slunečná sobota vytvořila na antukových kurtech v Jirkově příjemnou atmosféru pro finále krajského barevného volejbalu v modré kategorii. Turnaje se zúčastnilo 18 dívčích družstev, která během celého dne předváděla bojovné výkony, velké nasazení a především radost ze hry, která je pro tuto kategorii typická.
V Žatci se uskutečnilo krajské finále oranžového a zeleného minivolejbalu, ve kterém měly své zastoupení také týmy Volejbalu Ústí nad Labem. Naše hráčky se v silné krajské konkurenci neztratily a svými výkony potvrdily, že klubová práce s mládeží jde správným směrem.
