Slunečná sobota vytvořila na antukových kurtech v Jirkově příjemnou atmosféru pro finále krajského barevného volejbalu v modré kategorii. Turnaje se zúčastnilo 18 dívčích družstev, která během celého dne předváděla bojovné výkony, velké nasazení a především radost ze hry, která je pro tuto kategorii typická.
V Žatci se uskutečnilo krajské finále oranžového a zeleného minivolejbalu, ve kterém měly své zastoupení také týmy Volejbalu Ústí nad Labem. Naše hráčky se v silné krajské konkurenci neztratily a svými výkony potvrdily, že klubová práce s mládeží jde správným směrem.
Krajské kolo barevného volejbalu v Žatci nabídlo nejen kvalitní sportovní podívanou, ale i spoustu emocí. Naše klubové barvy zde reprezentovaly hned dva týmy v červené kategorii – Hvězdičky a Měsíčci – a rozhodně se neztratily.
Tři dny plné emocí, bojovnosti a špičkového volejbalu. Mladší žákyně (U14) klubu Volejbal Ústí nad Labem zakončily svou cestu letošním Mistrovstvím České republiky naprosto nečekaným a zaslouženým úspěchem. V konkurenci 96 týmů z celé země vybojovaly fantastické 6. místo!
Výsledky - po 11. 12. 2023 - Volf Miloš
U20 český pohár: Druhé místo, jediná prohra, nekonečné emoce!
Přenocovali jsme na prvním, nakonec je to druhé místo s jedinou prohrou! Náročný, dlouhý a rozhodně úspěšný...to byl víkend U20 v A skupině Českého poháru na domácí palubovce.
Po rozpačitém a pomalém rozjezdu v prvním sobotním zápasu holky naskočily do svého rytmu a sobotní noc jsme přečkali bez porážky na prvním místě. Do neděle jsme vstoupili porážkou s Prostějovem. Soupeřky si zápas a vítězství poctivě a soustředěně odpracovaly, na rozdíl od našich holek, kterým se ráno opravdu nedařilo a pod tlakem soupeře v zápasu bojovaly více se svými chybami ve všech činnostech. Další nedělní zápasy proběhly v našem tempu, tedy...řečeno slovy jednoho skalního fanouška - ty naše holky jsou jak dieselové motory...chvilku trvá než se dostanou do tempa a pak už nejsou k zastavení.
Kompletní sestava s Eliškou Růžou na liberu, podporována hojně domácími fanoušky dotáhla turnaj ke stanovenému ambicióznímu cíli...stupni vítězů v A skupině. Výsledek nás těší, holkám gratulujeme a těšíme se na další kolo.
Velké poděkování za hladký průběh turnaje i od účastníků patří všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu turnaje. Ovšem turnajový bufet zaslouží samostatnou a speciální pochvalu...všechny ty francouzské tousty, obložené domácí houstičky, slané štrúdly, mufiny, banánové chlebíčky, bábovky, perníky, volejbalové máslové sušenky a perníčky...se snědly a rozhodně potěšily nejen oko, ale převším žaludky účastníků turnaje. Děkujeme za všechny dobroty a děkujeme Péťe a babičce za dvoudenní péči o nás všechny.
Děkujeme Janě a Felixovi Laudovým za fotky z obou hracích dnů, které najdete v sekci GALERIE.