Sezónu 2025/2026 jsme symbolicky uzavřeli tradiční akcí Buřtosmeč, která se letos konala na hřišti ve Valtířově. Nechybělo to nejdůležitější – příjemná atmosféra, volejbal, společné setkání a dobrá nálada.

Naše ženy se potkaly se zkušenějšími soupeřkami, na které sice bodově nestačily, ale na pohled to byl oboustranný útočný volejbal, kde tvrdily muziku útoky z kůlů.
Naše ženy se potkaly se zkušenějšími soupeřkami, na které sice bodově nestačily, ale na pohled to byl oboustranný útočný volejbal, kde tvrdily muziku útoky z kůlů.
Odehrála se spousta těžkých výměn, ale na naší straně v improvizované sestavě bez nahrávačky. I když Zuzka a ve druhém zápase Andy dělaly na nahrávce maximum, chyběla nám herní jistota. Přesto všem holkám pochvala za předvedené herní nasazení a kůlovým hráčkám Erdě, Kamče i Lůce za tvrzení muziky, jaké jsme dlouho neviděli. Shodly jsme se s holkama, že hra s těžkým soupeřem nás bavila a přestože jsme odehrály bez nahrávaček, takovou herní a lidskou pohodu jsme na hřišti v ženách dlouho neměly.
A o tom to je!
G&M&V